Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Úradná tabuľa

Schválený rozpočet na rok 2018Vytlačiť
 


 
 

VÝRUB DREVÍNVytlačiť
 

Obec Lehota pod Vtáčnikom podala dňa 27. 9. 2017 na obec Podhradie  žiadosť o vydanie súhlasu na výrub 1 ks  stromu - TUJA sp., rastúceho na pozemku p.č. 1907 C-KN vo vlastníctve obce Lehota pod Vtáčnikom.

           dokument:    Oznámenie o začatí správneho konania 110-2017/001.pdf


 
 

Územný plán obce Kamenec pod Vtáčnikom - zmeny a doplnky č. 1 ROZHODNUTIE ZO ZISŤOVACIEHO KONANIAVytlačiť
 

Okresný úrad Prievidza, odbor starostlivosti o životné prostredie ako orgán štátnej správy na posudzovanie vplyvov na životné prostredie podľa zákona NR SR č. 24/2006 Z.z. po ukončení zisťovacieho konania na základe Oznámenia o strategickom dokumente Územný plán obce Kamenec pod Vtáčnikom - zmeny a doplnky č. 1 vydal rozhodnutie, že tento dokument sa nebude posudzovať podľa zákona NR SR č. 24/2006 Z.z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.


 
 

Oznámenie o zmene strategického dokumentu Zmeny a doplnky č. 1 Územného plánu Obce ProchotVytlačiť
 

Obec Podhradie ako dotknutá obec v súlade s § 6 ods. 1 zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zverejňuje oznámenie o zmene strategického dokumentu "Zmneny a doplnky č.1 Územného plánu Obce Prochot." Predmetný strategický dokument je k nahliadnutiu v rámci konzultácii na Okresnom úrade Žiar nad Hronom, odbor starostlivosti o životné prostrdie, Nám. Matice slovenskej 8, 965 01 Žiar nad Hronom v pracovných dňoch v čase úradných hodín. Na uvedenú adresu môžete do 15 dní doručiť svoje písomné stanoviská.


 
 

Rozhodnutie archeologický výskum Erdegovo - verejná vyhláškaVytlačiť
 

Rozhodnutie k vykonaniu archeologického  výskumu na vedecké a dokumentačné účely  "Podhradie - Erdegovo".


 
 
Položky 1-5 z 8

dnes je: 14.12.2017

meniny má: Branislava, Bronislava

webygroup

Úvodná stránka