Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Úradná tabuľa

Územný plán obce Kamenec pod Vtáčnikom - zmeny a doplnky č. 1 ROZHODNUTIE ZO ZISŤOVACIEHO KONANIAVytlačiť
 

Okresný úrad Prievidza, odbor starostlivosti o životné prostredie ako orgán štátnej správy na posudzovanie vplyvov na životné prostredie podľa zákona NR SR č. 24/2006 Z.z. po ukončení zisťovacieho konania na základe Oznámenia o strategickom dokumente Územný plán obce Kamenec pod Vtáčnikom - zmeny a doplnky č. 1 vydal rozhodnutie, že tento dokument sa nebude posudzovať podľa zákona NR SR č. 24/2006 Z.z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.


 
 

VÝRUB DREVÍNVytlačiť
 

Obec Lehota pod Vtáčnikom podala dňa 1. 3. 2017 na obec Podhradie  žiadosť o vydanie súhlasu na výrub 1 ks  stromu - BREZA, rastúceho na pozemku p.č. 1103/13 C-KN vo vlastníctve obce Lehota pod Vtáčnikom.

           dokument:    Oznámenie o začatí správneho konania 30-2017/1.pdf


 
 

Schválený rozpočet 2017Vytlačiť
 


 
 

Oznámenie o zmene strategického dokumentu Zmeny a doplnky č. 1 Územného plánu Obce ProchotVytlačiť
 

Obec Podhradie ako dotknutá obec v súlade s § 6 ods. 1 zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zverejňuje oznámenie o zmene strategického dokumentu "Zmneny a doplnky č.1 Územného plánu Obce Prochot." Predmetný strategický dokument je k nahliadnutiu v rámci konzultácii na Okresnom úrade Žiar nad Hronom, odbor starostlivosti o životné prostrdie, Nám. Matice slovenskej 8, 965 01 Žiar nad Hronom v pracovných dňoch v čase úradných hodín. Na uvedenú adresu môžete do 15 dní doručiť svoje písomné stanoviská.


 
 

Rozhodnutie archeologický výskum Erdegovo - verejná vyhláškaVytlačiť
 

Rozhodnutie k vykonaniu archeologického  výskumu na vedecké a dokumentačné účely  "Podhradie - Erdegovo".


 
 
Položky 1-5 z 8

dnes je: 16.8.2017

meniny má: Leonard

webygroup

Úvodná stránka